Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Tegnaptól lázas vagyok,...

SOS! Tegnaptól lázas vagyok, és ma este indulunk a tengerre, mit tegyek? :/ 18L

Figyelt kérdés

Tegnap reggel kezdődött a rosszullétem,be van gyulladva a mandulám és egész éjjel lázas voltam és még most is.

Este indulnánk nyaralni, már pár hónapja levannak foglalva a szobák, ha visszamondom kell fizetni nem is keveset.

Mit tegyek,hogy elmúljon? Szedek antibiotikumot meg lázcsökkentőt, de idáig nem igazán volt hatása.

Ha elkezdtem kiizzadni az jó jel?


2015. júl. 31. 06:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Pár nap múlva jobban leszel. Egyél napi 2-3 ezer mg C vitamint. Szerencsére, most nincs meleg, amíg lázad van, napra ne menj.


Hova mentek? Valami környező hely (Európa) belefér, de egzotikus útra menni így elég kellemetlen.

2015. júl. 31. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Nagyon remélem,hogy jobban leszek,mert nagyon szívás lenne,hogy egész végig bent kell ülnöm :( CSak én lehetek ilyen szerencsétlen:(

A Fekete-tengerpartra megyünk.

2015. júl. 31. 06:30
 3/5 anonim ***** válasza:
de azt azért vedd figyelembe, hogy legyengült immunrendszerrel trópusi országba utazni nem igazán jó ötlet, bármit összeszedhetsz
2015. júl. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
menj el ma szaunázni
2015. júl. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az antobiotikum nem azonnal hat. Segíteni fog.
2015. júl. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!