Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye ez nem jelent bajt? 36...

Ugye ez nem jelent bajt? 36 hetes vagyok, és tegnaptól alig mozog a babám. Tegnap este szinte meg sem mozdult órákon keresztül, pedig akkor mindig bulizni szokott

Figyelt kérdés
Ma is csak egy két olyan "erőtlen" mozdulata volt,ugye ez nem jelent semmi rosszat,köldökzsinór gondot,vagy valamit?
2010. szept. 4. 07:58
 1/8 anonim ***** válasza:
megnyugtatás végett bemehetsz a közeli nőgyógyászatra hogy nézzenek meg, viszont azért ilyenkor a helyük már nagyon kevés lehet nem elég neki a "terep".
2010. szept. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is doki, nehogy gond legyen, tudod jobb félni mint megijedni.

Én holnap leszek 37 hetes de sokat mozog a babám.

ja és egy rövid történet.A nővérem amikor várta a fiát akkor sírva rohant be a korházba este, hogy egyszer mozgott aznap a baba, másnapra meg is szült.37 hetes volt.

Ird meg légyszi mi lett veletek,érdekelne.

Könnyü szülést ha esetleg ott tartasz,és szurkolok neked.

2010. szept. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom hogy szülés előtt egy két nappal nem igazán mozognak a pocaklakók. Lehet hogy szülni fogsz napokon belül, de azért menj el ultrahangra vagy a védőnőhöz hogy nézzen szívhangot.
2010. szept. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A legközelebbi kórházba 50 km re tudok bemenni,vagy hétfőn a dokimhoz.Mozogni mozog,de sokkal kevesebbet mint eddig.Hát nem tudom,lehet hogy vihar előtti csend?Megirom majd mi lett,de ha olyan mint a nővérkéje,akkor még 4 hetet bent van...
2010. szept. 4. 09:45
 5/8 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért én megnézetném.Nekem mindkét gyerekem aktív volt nem csak a szülést megelőző napokban,de a vajúdás alatt is!Remélem minden rendben lesz!
2010. szept. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem, minden új dolgot, amit történik, meg kell nézetni.

Én, biztos nem bírnám ki. Fel se tudod "ébreszteni"? Tudod, háton fekvés meg ilyesmi, hogy igénye legyen a mozgolódásra.

2010. szept. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nap közben soha nem volt aktiv nagyon,inkább este.Kb.óránként azért ad valami jelet magáról,de pl.a tegnap esti megszokott "nagy kapálózás"elmaradt.
2010. szept. 4. 10:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem szültem meg még,délutánra aztán már beindult a baba,ugyhogy gond nincs szerintem,sokan panaszkodtak egyébként aznap,hogy talán a front miatt,nem mozog nagyon a baba.
2010. szept. 6. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!