Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nemállt el a vérzés az...

Miért nemállt el a vérzés az államon?

Figyelt kérdés
Volt rajta egy kis pattanás szerű kitüremkedés, és egyszer csak azt vettem észre hogy csöpög a vér belőle. Kb 10 másodpercenként egy csöppnyi vér összegyűlt, de ez még nem volt probléma, gondoltam felkarmoltam, majd eláll, de nem. Órákig jött belőle a vér, egyszer megalvadt, és akkor el is állt de mikor lemostam újrakezdte. Végül megint megalvadt, és akkor végre abbahagyta. Miért lehetett ez? (Egyéb sérüléseknél nem tapasztaltam hogy ilyen hosszú ideig vérzett volna)

2015. aug. 1. 12:28
 1/1 anonim válasza:
Gondolom csak erősen kikaparhattad.De ha már nem vérzik akkor erősen fertőtlenítsd ki a biztonság kedvéért egy kis arcszesszel vagy ecettel.Előfordulhat hogy ez miatt vagy más okok miatt el kezd még vérezni de 2 nap múlva már biztosan rendbe jön a seb ha nem piszkálod.
2015. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!