Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rivotrilra mennyi idő után...

Rivotrilra mennyi idő után biztonságos inni?

Figyelt kérdés
Nem szedek rendszeresen Rivót, tegnap lenyomtam 8 mg-ot, nekem nagyon sok kell, hogy hasson. Mikorra ürül ki a klonazepám annyira a szerzetemből, hogy nyugodtan ihatok nagyobb mennyiségű alkoholt?

2015. aug. 2. 00:01
 1/1 IldyAngel000 válasza:
A 8mg rivotril nagy nagy dózis! Súlyos következményei lehetnek. Annak idején nekem is ennyit írtak fel dűh rohamok és agresszivitás lépet fel! Nem ettem nem ittam nem voltam sose éhes. Lefogytam 1 hónap alatt 10kg. A végén az következett örjöngtem és a párom bevitt a kórházba. Ahol vért vettek elájultam és kiszáradtam. Majd a felvételt végző orvossal beszéltem akire majdnem rárúgtam az asztalt. Közölte velem hogy én egy elme beteg vagyok még jobban kiakadtam ordíbáltam vele hogy maga az elme beteg erre szólt az ápoloknak vigyék a zárt osztályra. Mondtam szó sem lehet róla. Nekem van saját orvosom aki kezel. És reggel jön hozzám. Így nem kerültem a zártra. Majd több hónapig bent tartottak mert kértem az elvonást.Nagyon kemény meneten mentem át nem kívánom senkinek azt az állapotot. Majd eltelt egy pár hónap és ismét a Rivotrilt kaptam csak kisebb dózisban most úgy ahogy elvagyok. Probálom kontrollálni, hogy ne kelljen több csak a 2x2 mg. Ígyhát függőnek minősítettek mint a drogosokat. Egyébként a rivo a rivo a gerinc folyadékba is bekerül. És nem ajánlott az alkohol mert módósítást végez az agyban.Klonazepám minden részlete a Wikipédián megtalálod.
2019. ápr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!