Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami tippet kérek valakitől...

Valami tippet kérek valakitől kézrezgés ellen. Tu d valaki?

Figyelt kérdés
2015. aug. 2. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy kivizsgálás, hogy mi okozza?
2015. aug. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neurológus kivizsgálás kellene. Első körben egy beutaló. Ez nem egy kis bagatell tünet, lehet nagyobb baj is belőle.
2015. aug. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
enyhe kézrezgés,ez is csak a munkától..de valami,amitől esetleg egy kicsit is enyhülne..nekem fontos hogy a lehető legstabilabb legyen a kezem,csak azert...
2015. aug. 2. 16:16
 4/6 tegnapholnapma válasza:

Relaxáció, autogén tréning, meditáció - próbáltad már? Vagy pl elgondolkodni rajta, hogy miért "jó" az neked, ha nem tudsz dolgozni a kézremegés miatt...

Orvos???

2015. aug. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xp ali ***** válasza:
Orvos a tipp, mert sokminden lehet és van olyan, ami kezelhető. Egy esélyt nekik is kell adni. Aztán ha ők csődöt mondanak, lehet menni "nincs mit veszteni" alapon más utakra.
2015. aug. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
félreértitek,nekem semmi bajom nincs,simán végzem a munkát..én csak tökéletesíteni szeretném azzal,hogy még annyit sem rezegne a kezem,mint most..és ez ha ugy vesszük szinte nem is rezeg,de pont azt akaom elérni,hogy tényleg csak egy ket berándulas neha..erre esetleg vmi vitamin v vmi?
2015. aug. 10. 05:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!