Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Műköröm hatásos lenne körömrág...

Műköröm hatásos lenne körömrágás ellen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 15 éves vagyok, és rágom a körmömet (Lassan 5 éve). Már mindenféle módszert kipróbáltunk, de nem hatott... Anyum azt találta ki, hogy csináltassunk nekem műkörmöt. Szerintetek ez segítene, és 15 évesen nem korai? Természetesen suli időre már le lenne már szedve, és nem lenne hosszú, inkább átlagos...

2015. júl. 26. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is akkortájt kezdtem, nekem a műköröm nem vált be. Sajnos más megoldás sem, úgyhogy nem is tudok mit javasolni, csak szurkolok, hátha neked sikerül.
2015. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Húgomnak sikerült a műkörömmel.. Azóta már csak festi de nem rágja.

De 1 hónap szerintem nem elég. Egy átlagos műköröm meg szerintem nem túl korai 15 évesen.

2015. júl. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
van olyan "körömlakk" (valamilyen szer), ami nagyon keserű, talán az beválik.
2015. júl. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hármas, már kipróbáltuk... Nem nagyon hatott:/
2015. júl. 29. 23:19
 5/6 anonim válasza:
A műköröm segíthet, nekem is van olyan vendégem, aki korábban rágta a körmét, de nem egy hónap a leszokás. Az első pár szettjét erősen megrongálta, mert ösztönből harapdálta. Aztán rájött, hogy nem olyan egyszerű lerágni és még fizetni is kell, ha javíttatni szeretné. Egy idő után már nem rágta a körmét, de ez hosszú munka és akaraterő eredménye.
2015. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
próbáld a műkörömre kenni a keserű körömlakkot.
2015. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!