Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon mélyen nagyon sokáig...

Nagyon mélyen nagyon sokáig alszom. Lehet ez ellen valamit tenni?

Figyelt kérdés
Szüleim, nagyszüleim is folyton panaszkodnak mert alig tudnak felébreszteni. Az ébresztő órára nem kelek (volt már olyan hogy vekker hangot állítottam be és a fülemre tették a telefont és még arra sem keltem fel) és mindegy mikor fekszem le akkor is ha 22:00- kor alszom el akkor is alszom 11:00 - 12:00-óráig de viszont 3:00 - 4:00 óráig simán fent vagyok, de viszont szeretek korán kelni csak nem tudok. Lehetne ezzel valamit kezdeni hogy ne aludjak olyan mélyen és korán tudjak kelni?( mert szeptembertől muszáj lesz és nem akarom hogy szüleimnek nyűg legyen)
2015. aug. 3. 02:38
 1/6 A kérdező kommentje:
CSAK NORMÁLIS VÁLASZOKAT HA LEHET!!! Amit még elfelejtettem:14/F
2015. aug. 3. 02:44
 2/6 Kill The Sexplayer válasza:
A stressz majd úgyis meghozza ezt a képességet.
2015. aug. 3. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
örülj neki, és ne akarj rajta változtatni
2015. aug. 3. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fekudj le korabban. Johogy nem birsz felkelni ha 4ig fenn vagy.
2015. aug. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ha végigolvastad volna, lefeküdhetek én 21:00-kor akkor is sokáig alszom!
2015. aug. 4. 21:50
 6/6 anonim ***** válasza:
fekudj le minden nap 9 kor, es akkor atall a szervezeted.
2015. aug. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!