Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a rabszolga...

Miért van az, hogy a rabszolgatartásról mélyen hallgat a magyar média, és 100 rabszolgatartóból három ellen indul csak eljárás?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 16:58
1 2
 1/19 Dick Esmen ***** válasza:
22%
Mert az ő kezükben van a média.
2012. jún. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
És még azt is megkérdezném, az önmagukat emberi jogvédőnek mondó személyekről miért nem hallom soha, hogy egyetlen egy is felszólalt volna a rabszolgatartás intézménye ellen?
2012. jún. 15. 17:04
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Mi? Van ilyen??? Azonnal küldjetek rabszolga-díler-telefonszámokat. Nekem is kell egy Péntek.
2012. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hármas hozzászóló, én ezt egyáltalán nem tartom ilyen viccesnek és ha az volt a célod, hogy megnevettess sajnálattal kell közölnöm, nem sikerült.
2012. jún. 15. 17:10
 5/19 anonim ***** válasza:
72%

mert viktor országba olyan médiatörvények vannak amik kimondják hogy ha ilyet leadsz ők is leadnak téged VÉGLEG


100/3 gondolom 97 nek kormánypárti az apósa,anyósa,testvére,haverja

2012. jún. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%
Milyen rabszolgatartás? Ez is valami vidéki sajátosság vagy mi?
2012. jún. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ez nem rabszolgatartás, annak más a definíciója. Ez inkább kizsákmányolás, vagy kihasználás.
2012. jún. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem mondanám, hogy vidéki sajátosság, az ország teljes területén elterjedt, még ha van is néhány település ahol különösen jellemző, azért úgy gondolom országosan bárhol fellelhető.
2012. jún. 15. 17:58
 9/19 A kérdező kommentje:

Hetes ez nem rabszolgatartás, ahol embereket tartanak fogva, rendszeresen dolgoztatják őket, elveszik a jövedelmük és csak az ellátásukért dolgoznak, pénz nem kapnak érte? Nevezheted kizsákmányolásnak is, de akkor is tenni kellene ellene. Bár ezt én mégis inkább rabszolgatartásnak mondanám:


http://www.youtube.com/watch?v=nuxrp5c_zVc&feature=related

2012. jún. 15. 18:02
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
3-as vagyok. Nem tudom, milyen rabszolgatartásról beszélsz. Láttam Tilla filmjét erről, biztos van ilyen az életben is, de hogy ez egy általános dolog lenne, az nagyon kétlem. Ha ilyenről tudsz, inkább jelentsd a rendőrségen.
2012. jún. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!