Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy étrend-kiegészítőt kezdtem...

Egy étrend-kiegészítőt kezdtem el szedni pár hete és eléggé pattanásos lett a homlokom; ez azt jelenti, hogy hagyjam abba vagy valami méregtelenítési folyamat indult el? Lent tovább.

Figyelt kérdés

Arról a bizonyos étrend-kiegészítőről olvastam, hogy arra érzékenyek egyéneknél pattanásokat okozhat.

Az "érzékenység" azt jelentheti ebben az esetben, hogy akkor az annak az embernek nem jó? (Mint valamiféle allergia?)


Már nagyon nem vagyok abban a korban, amikor inkább jellemző a pattanás és 100%, hogy a készítmény szedésének következtében jöttek elő.



2015. aug. 3. 09:37
 1/5 homo ludensz ***** válasza:
Van akinek kapóra jön a pattanásod és ideönti a reklámját bár ő maga is tudja gondolom hogy ez nem reklámoldal.
2015. aug. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Ezt hogy érted? Volt itt valami, amit nem láttam és töröltek?
2015. aug. 3. 11:04
 3/5 A kérdező kommentje:

?

:S

2015. aug. 3. 14:18
 4/5 homo ludensz ***** válasza:

Belépet valaki és reklámozta a portékáját gondolom azért törölték.

Az étrend-kiegészítők nagyon laza teszten mennek át s senki nem jegyzi az esetleges mellékhatásokat vagy a teljes hatástalanságukat.

A minap a barackmagból előállított terméket vették górcső alá a ciántartalma miatt.

2015. aug. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi.


Ez nem az az eset, hogy laza lenne a teszt, hanem eleve fel van tüntetve, hogy arra érzékenyeknél pattanásokat okozhat. Ez nagyon jó minőségű termék.


Csak azt nem tudom, hogy ez mondjuk olyan, mint a csalánteánál: pár éve (vagy több) csináltam csalánteakúrát és akkor is előjöttek (csak nem ennyi). Akkor arra gondoltam, hogy a szervezet gyors ütemben méregtelenít és legalább nem aggódtam. (Nem ittam elég vizet akkor, csak csalánteát, de olyankor fokozott vízfogyasztás is ajánlott - ezt nem tartottam be.)


De a mostani helyzetben nem tudom, mit jelent ez az érzékenység, hogy ajánlott szednem vagy kerüljem...

2015. aug. 5. 05:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!