Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez lesz még ien?

Mi lehetett ez lesz még ien?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap feküdtem az ágyban és ólvastam a telefonon (telefon a mellkasomon volt) ,szóval fekszek és hirtelen a mellkasom bal oldalán a mell alatt nagyon szúrt de csak 5-10mp-ig mert felültem vettem 1 nagy levegőt és jobb lett. Szüleim szerint csak a levegő szorult be. De a szúró érzés maga abszolút nem hasonlított arra. Tegnap egész este remegtem annyira megiedtem. Azóta néha alig érezhetően de szúr a honaljam alatt közvetlen a mellkas oldalában(bal) vagy alatta kb 5-6centivel és azóta fura érzés van a mellem alatt de ez lehet csak az aggodalom miatt 15/F

2015. aug. 5. 07:24
 1/2 anonim ***** válasza:
A szúró érzés általában stresszes tünet, amit az ijedtséged még jobban fokozott.
2015. aug. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Tul stresszes vagy! Az is fokozta hogy megijedtel!

Nem tudom a csaladi dolgokrol de legy nyugisabb :)

2015. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!