Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 17 éves vagyok. Kb. egy éve...

17 éves vagyok. Kb. egy éve lehetett, hogy elszívtam az első cigimet. Történet is lesz, de a kérdés: függő lettem?

Figyelt kérdés
Csak haverokkal cigizgettünk, volt amikor rendszeresen szereztek nekem, de volt amikor csak hetente egyet. Úgy csak néha vettem észre, hogy hiányzik. De, nemrég felmentem egy haveromhoz, volt egy szál nála, elkezdte szívni előttem, és csak szívatott, hogy maajd, maajd mindjárt ad belőle. Én meg SZÓ SZERINT a falba vertem a fejemet. Most akkor függő vagyok, vagy csak bemesélem magamnak?

2013. júl. 22. 02:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy függő, csak a szervezeted hiányolja a nikotint, ezért vagy feszült.... NAGYON FESZÜLT. Egyébként nem lettél függő, csak szimplán rászoktál.
2013. júl. 22. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ha rászokok az már azt jelenti, hogy függök tőle/függő vagyok.
2013. júl. 22. 03:24
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Tulajdonképpen igen, de még nem vagy annyira rászokva, hogy függőnek lehessen mondani. A függőség ott kezdődik, hogy 15 percenként szívsz el egy szálat. Még abban a stádiumban vagy, hogy még ha nagyon akarod, akkor le tudod tenni, de később már nagyon nagyon nagyon nagyon nehéz lesz.
2013. júl. 22. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyébként, első voltam :D
2013. júl. 22. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom, le fogom-e tenni. Igazából azt nem tudom, hogy le akarom-e.
2013. júl. 22. 04:14
 6/12 anonim válasza:
tedd le te barom amíg képes vagy rá...nem is tudod milyen szar érzés amikor nincsen cigid és egy szálért meghalnál....nagyon rossz függőnek lenni...
2013. júl. 22. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Meg amúgy is, nem éri meg. 1000 forintot naponta kiadni hogy megmérgezd magad? Gondolkozz. Próbálj meg előre nézni a jövőbe és azt fogod látni, ahogy a 35 éves éned ül a hipermodern repülő ágyon és azt mondja magában, hogy "miért nem tettem le ezt a sz*rt ameddig letehettem volna..." vagy "de jó, hogy nem szoktam rá erre a büdös sz*rra és nincs semmi egészségi problémám..." Gondolkozz el, hogy melyik a jobb! Első voltam.
2013. júl. 22. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akárhogy is színezzük a dolgot, már függő vagy. Lehet ezt így-meg úgy magyarázgatni, de már a hatása alatt vagy. Erre az egy év bőven elég.
2013. júl. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 poiu ***** válasza:
Alakulgat. Egy szálat se szívj, - hónap alatt elmúlik. Minek veregetnéd falba a fejedet?
2013. júl. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, még nem szoktál rá, szerintem próbáld meg letenni és max csak nagyon ritkán gyújts rá, fiatal rugalmas szervezeted van, te vagy az erősebb, [link] ez segít.
2013. júl. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!