Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Mik a további...

Mi lehet ez? Mik a további teendők? A lábammal történt valami (bővebben lent). Kentem rá voltarent, meg ilyen gyapjú valamit raktam rá.

Figyelt kérdés
Pénteken futottam a buszhoz és lehet, hogy nagyon a betonhoz csaptam a lábam, vagy a buszvezető sportos stílusa nem tetszett a térdemnek, de mire leszálltam a buszról arra lettem figyelmes, hogy fáj. Haza úgy jöttem, mintha a térdemen nehezék lett volna, fájdalmat okozott, ha be kellett hajlítanom. Éreztem, ha megteszem roppan egy nagyot. Ma már jobban van, egész jól tudom hajlítani is. A fájdalom pénteken sem volt olyan vészes, most meg már szinte semmi. Mi lehetett ez? Mit kellene tennem a továbbiakban? Köszönöm a segítséget.
2010. márc. 7. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Meghúzódott az inszalagod. Ha rendben vagy minden oké!
2010. márc. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ. Már azt sem látom/érzem, hogy be van dagadva és tényleg csak nagy ritkán fáj.

Esetleg van valami ötleted, hogy hogy lehet ezt megelőzni? Gondolok itt erősítő gyakorlatokra, vitaminokra stb.

Köszi!

2010. márc. 8. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!