Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrsövény műtét tapasztalatok?

Orrsövény műtét tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ma kiderült, amire számítani lehetett, van egy kis orrsövényferdülésem, ami kellemetlenségeket okoz, szúr, és egész évben az orrom fújom. Sosem volt még műtétem, és eleve félek az ilyen szituációktól, és tudom, hogy rutinnak számít már, mégis ha csak belegondolok, hányingerem lesz, időpontom még nincs kiírva. Valakinek van tapasztalata, hogy zajlott neki, miképp ment a gyógyulás, satöbbi?
2015. aug. 5. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, 2éve volt állami kórházban, jól megszivtam.

teljesen más mütéti eljárást végeznek, mint pl egy magánorvos. Killian féle mütétet, nekem altatásban volt. Viszont roszabb lett az orrlégzésem, teljesen elrontották, arról nem is beszélve, hogy bevérzett a szemem, amire azt mondták nem ők tehetnek róla.

A másik, az hogy azóta egy porc darab vagy csont, nemtudom kiáll az orrombol oldalt, és az előtte nem volt ott....Tavaly mentem el magánorvoshoz aki lézeresen mütött, viszont azóta kapok levegőt! és semmi sem látszott a beavatkozás után, igaz ébren voltam és fájt is...de inkább az,mint hogy elrontsák az orrom. szóval én igy jártam!

22/L

2015. okt. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ahhú jézusom, azóta kiderült, hogy nekem nem annyira súlyos, hogy indokolt legyen a műtét egyelőre, csak gyógyszert kaptam, a helyi kórházról pedig csak rosszat hallok, szóval azt hiszem, amíg egy kicsit is kapok levegőt, halogatom :)

Köszönöm a választ!

2015. okt. 2. 15:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Szivesen :)

De ha légzésben kicsit is akadályoz, jobb a mütét,, keress egy magánorvost, igaz drága, de első az egészség. meg hát elég komoly dolgokat tud csinálni aszervezeteddel, ha nem kapsz rendesen levegőt, oxigénhiány, fáradtság, arcüreggyulladás. stb.

2015. okt. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére ennyire (még) nem súlyos a helyzet, a CT eredmény nem tűnt jónak, viszont az orvos azt mondta, nem kell miatta aggódni, ha tudnám, hogy a világ legjobb orvosa műt is rosszul lennék a gondolatától, nagyon gyenge gyomrom van az ilyesmihez... :D szóval, ha egyik nap arra ébredek, hogy csak a számon tudok levegőt venni... várok még pár évet, aztán talán kés alá fekszem, de ha a lehetőségek adottak lesznek, igyekszem majd magánhoz fordulni, köszönet a tippet! :D
2015. okt. 6. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!