Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak már ezzel az...

Mit csináljak már ezzel az állandó izzadással?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy milyen évszak van, a hátam akkor is izzad. Hidegebb időben nyilván annyira nem, de ha egy kicsit is mozgok vagy melegebb van rögtön átizzadom a felsőt a hátamon. Baromira idegesítő főleg most. A boltba nem merek elmenni mert 5 perc nem kell és tiszta víz a pólóm, de csak a hátamon. Régebben a hónaljammal volt ez a probléma de az szinte teljes mértékben megszűnt, ezt felváltotta a hátam ami sokkal rosszabb. Többen hívtak már most nyáron, hogy menjünk el ide-oda, én meg csak keresem a kifogásokat pedig szívem szerint mennék. Teljesen mindegy, hogy milyen színűt vagy anyagút veszek fel mert mindegyiken meglátszik :(

Mit csináljak már vele?

18/L



2015. aug. 6. 13:16
 1/5 anonim válasza:

Menj el orvoshoz

Ez a szívbetegségre utal..

Tapasztalat

2015. aug. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
4 éve szívritmuszavart állapítottak meg nálam, de már 3 éve panaszmentes vagyok!
2015. aug. 6. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki magad, hogy nincs-e valamilyen szervi oka, okozhatja stressz is, már attól izzadsz, ha rágondolsz, hogy izzadni fogsz.
2015. aug. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kivizsgálás helyett inkább módszerekre lenne szükségem, mert ha elmegyek a dokihoz az tuti, hogy még 1 év múlva is ugyanebben a helyzetben leszek.

Egyébként tudom, hogy ez is okozhatja. De például amikor pulóver van rajtam és hazafelé tartok akkor nem problémázok rajta mert a pulóverem szerencsére még nem ázik át és ha amúgy is haza megyek akkor át tudom venni. És akkor is ugyanolyan.

2015. aug. 6. 16:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a túl sok izzadás a pajzsmirigy problémájára utal, kérdezd meg effelől háziorvosodat.
2015. aug. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!