Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha sportolok akkor elkerülhete...

Ha sportolok akkor elkerülhetem a nagyobb betegsegeket?

Figyelt kérdés
Sokat sportolom ,kb 2 eve rendszeresen sulyzok meg aerobozok is mellette. Ideges termeszetu vagyok es felek h ez kihat az egezsegemre is. A sport segit a nagyobb betegsegek elkeruleseben?

2015. aug. 7. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Csökkenti a kockázati tényezőket az egészséges életmód, azonban előfordul olyan (elég sokszor), hogy egy egészséges ember hal meg hamarabb. Szemben azzal akinek minden rizikó faktora sokkal magasabb.

Nagyobb betegség: Cukorbetegség sok sovány embernél is kialakul.

Rák.. ez ami nagyon nem válogat

S még sorolhatnám.

Sajnos ilye az élet, nem tudni mi van megírva nekünk. Azonban jobb egészségesen élni, és több esélyt hagyni magunknak mint az ellenkezője. :)

2015. aug. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

naná sportolj, ez nem kérdés. csak ahogy írta az előttem író is, ez sajnos nem garancia semmire. ismerek én válogatott, igencsak élsportolót is, aki nagyon komolyan beteg ... szal nehéz kérdés ez.

a szervezet karbantartása viszont mindenképp ajánlott!

2015. aug. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Duenna ***** válasza:
Az idegesség, a stressz sok kárt okoz az emberi szervezetben és természetesen a lélekben is. Próbálj megtanulni meditálni, iratkozz be a Domján László féle agykontroll tanfolyamra, ahol megtanulsz meditálni és tudod majd kezelni vele az idegességedet, a stresszt is. Addig is próbáld meg ezt minden nap egyszer: https://www.youtube.com/watch?v=c9JtaSCIdLs
2015. aug. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!