Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől múlt el nektek a tenyere...

Mitől múlt el nektek a tenyereteken lévő makacs ekcéma? Egyáltalán van esélyem, hogy megszabaduljak tőle valaha?

Figyelt kérdés
37 éves koromra jött ki, 1,5 éve vagyok itthon háztartásban a kislányommal (mosogatás, mosás, stb. vegyszeres munka). Már két hónapja szenvedek, 2 orvonál is voltam, tele jó tanáccsal, krémmekkel. Semmi változás, pedig abbahagytam a vegyszeres házimunkát is. Sajnos nagyon kellemetlen érzés, sokszor lüktet a tenyerem a sok hólyagtól, és hát el kell látnom a gyereket is közben.
2010. márc. 8. 15:36
 1/1 anonim válasza:

üdv!


Nekem négy éve van ekcémám. a kezemen nekem is. és én is voltam többször orvosnál/bőrgyógyásznál, kaptam kenőcsöt, de attól csak jobb lett, nem múlt el, arról nem is beszélve hogy időközönként kireped, viszket, ég, sőt hólyagos lesz.

Megkérdeztem biológia tanár ismerősömet, és azt mondta, hogy az ekcémát nem lehet teljesen eltüntetni, maximum pár hónapig nincs tünete, de bizony mindig meglesz. sajnos kezdek neki hinni. annyit mondott, hogy a stressz és az idegeskedés elősegíti.


Tudom hogy ezzel nem sokat segítettem, de nem vagy egyedül =')

2010. márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!