Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért látom magam kövérnek?

Miért látom magam kövérnek?

Figyelt kérdés

168 cm és 66 kiló vagyok. 98 kilóról fogytam ennyire. A BMI 23, a testzsírom 21% még is egy hájas disznónak látom magam. Az igaz hogy van depresszióm és pánikbetegségem, lehet hogy ez is közrejátszik? A környezetem azt mondja már jó alakom van, de én egyre nagyobbnak látom magam. Én még 8 kilót szeretnék fogyni de még is mi ez nálam, hogy hatalmasnak látom magam?


15/L



2015. aug. 12. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Testképzavar. Nagyon sokaknál előfordul a te korodban, aki nem tudja ellensúlyozni, túlzásba esik, nem bír leállni, stb annak anorexia lesz belőle. Reméljük, te nem jutsz odáig. Annyit tudsz tenni, hogy folyamatosan nézed a tényeket, igyekszel elfogadni magad és nem foglalkozni ezzel ennyit. Persze ez koránt sem ilyen könnyű ahogy én leírtam, ezzel tisztában vagyok, de mást nem nagyon tehetsz, ezt neked a fejedben kell lejátszani:)
2015. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Elnézést elírtam: 23% a testzsírom :(

Igazából napi 300 kcalt ezek mellette tornázom (aerobik, lovaglás). És nem tudom hogy fogadjam el magam.

2015. aug. 12. 21:39
 3/8 A kérdező kommentje:

Viszont itt megnéztem egy képet. A testzsírra azt írják normális, vagyis 25%-ig normális. Ezen a képen viszont én a 35 százalékosban látom magamnak, szóval lehet tényleg testképzavar. :(


[link]

2015. aug. 12. 21:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztosan az:) Megpróbálok keresgélni neked dolgokat, amik segíthetnek elfogadni magad, mert sajnos ebben én tanácsot adni nem tudok, nekem sikerült túljutni a problémámon, de nincs rá technikám, csak az idő segített, megértem, rájöttem, hogy hülyeség:)
2015. aug. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ez már nagyon bosszantó. A tükörben csak hájat látok. Mindig ott csipkedem a kezemmel a derekamat meg a csípőmet. Egyébként köszönöm a komenteket. :)
2015. aug. 12. 21:48
 6/8 A kérdező kommentje:

Egyébként ha szükséges én leírom az adataimat, bár tény hogy elég sok:

Derék: 75

Csípő: 99 :(

Nyak: 39


És itt mértem: [link]


Mennyit kéne szerintetek fogynom?

2015. aug. 12. 21:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt vannak amikről beszéltem, hátha segít: https://www.youtube.com/watch?v=PsL7W-GHhJA

https://www.youtube.com/watch?v=GI-QtOVWmK0(kommenteket tessék olvasni)

[link]


A paramétereiddel én nem tudok mit kezdeni, de nem számítanak:) És gratulálok, hogy ennyit fogytál, kevesen képesek erre:) Viszont kérlek, ne vidd túlzásba, 55 kiló alá semmiképp se menj, de szerintem így is jó vagy, tökéletesen egészséges és egyáltalán nem dagadt:)

2015. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm de most már 25 a testzsír XDD Nem megy ez nekem..xd Egyébként köszönöm, én is ezzel vigasztalom magam de lassan már ez se megy. :/ És elolvasom őket :3
2015. aug. 12. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!