Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek hogy vegre eltudjam...

Mit tegyek hogy vegre eltudjam fogadni magam és ne érezzem magam kövérnek? Az a jó ha valaki csont vékony vagy van van mit fogni? Persze nem sok csak egy kicsi.

Figyelt kérdés
2014. okt. 24. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy ez téged zavar, azon csak te változtathatsz. Nem lenne kötelező változtatnod, rengeteg duci ember él a földön boldogan. Valószínűleg önbizalomhiányod mellett keresed a nagy Ő-t, s a gátlásaid a hétköznapjaidat is kitölti. A válasz benned van. Le akarsz fogyni csak nem tudsz betegség végett, vagy csupán nincs meg a kellő kitartás? A fogyi mindig ágyban dől el, s ez tényleg így van, nem mellé beszélek, 30kg - ot adtam le 2év alatt, és nem, nem tornával hanem főképp akaraterővel. Míg el nem jutsz arra a szintre hogy hogy be tudd tartani a diétát, nem fog változni a helyzet.... S mondhatom megéri fogyizni. Az emberek észrevesznek, vonaton vidéken jegyet nem kell vennem, keresik a társaságom, s plusz a sok sok apró figyelmesség amit tudok ha duci lennék nem kapnék meg, mert tudom hogy nem kaptam meg anno. Ha ki is nyaltam minden körülöttem élő ember seggét. S mellesleg mindig egy társra vágytam, és persze már egyből a kínálat is más volt. Ma már élettársammal élek. :) Fel a fejjel, kitartást, sok erőt a változáshoz, mert kellesz, de megéri :)
2014. okt. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ágyban dől el=agyban dől el :)
2014. okt. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De én még gyerek vagyok. 153cm 43kg és 14 éves . És vastagnak érzem a combom meg van egy kis hasam:(
2014. okt. 24. 21:49
 4/6 anonim válasza:

Ha kövérnek érzed magad akkor sportolj edz tornász diétáz ha ezeket csinálod akkor át fogsz alakulni. DE ki tartás kell hozzá. Szerény véleményem szerint jobb ha van mit fogni;-) Szerintem a számok jól vannak össze rakva nálad (súly,magasság)


14/F (100kg,180cm)

2014. okt. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor viszont ez édesanyádom múlik. Kérd meg hogy picit többször főzzön csirkemellel, hallal, rízzsel stb ételeket. Mondd neki hogy nem szeretnél sok zsíros kaját enni, mert nem egészséges és zavar a súlyod. Ezt minden anya meg tudja tenni, mert nem igényel befektetést a háztartásban, csak változtatást. Kérdd hogy legyen otthol zabpehely vagy műzli reggelenként, s ezt is árban tényleg meg lehet válogatni, jó a natúr mindenből. De elkeseredned ilyen idősen még tényleg nem szabad :) Mellesleg a családtagjaid is hasonló testfelépitésűek? Mert lehet genetika is, s akkor nem csak az ételen múlik!! :)
2014. okt. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát apukám az kicsit testes de nem veszélyes pont jó, anyukám meg vékony csAk nálunk a pocak öröklődik. De én magam körül most is ettem másfél töltött zsemlet és azt érzem hogy máris meghiztam tőle és ez minden étellel Igyvan.
2014. okt. 26. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!