Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hánytatni csak egy héten...

Hánytatni csak egy héten egyszer? Szabad?

Figyelt kérdés
már próbáltam mindenképp lefogyni de nincs elég önakaratom :( 15vagyok. most olvasgattam a neten ezt a hánytatás dolgot.

2015. aug. 15. 00:13
 1/7 anonim válasza:
Szia kérlek ne vetemedj ilyen hülyeségre! Ettől nem lesz jobb :) inkább kérj segítséget :)
2015. aug. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A hánytatás hülyeség, és komoly bajod is lehet tőle. 15 évesen még rengeteget alakulhat a tested, igazán még komoly diétát sem kell tartanod, csak sokat mozogni. Járj el úszni, futni, vagy zumbázni, tudomisén, annyiféle lehetőség van! Korlátozd az édességet, nasikat, inkább egyél gyümölcsöt, ilyenkor nyáron ez nem lehet probléma.

Onnan kéne kezdeni, hogy van-e egyáltalán súlyfelesleged, vagy a testképeddel van probléma? Kiszámoltad már a BMI-det?

2015. aug. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
SOHA nem kell!
2015. aug. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
7o kg vagyok és csak 157 cm. :/
2015. aug. 15. 08:38
 5/7 anonim válasza:

Semmiféleképp.. Azt a csomo hulyeseget amit a proana oldalakon olvashatsz felejtcsd el.... betegek

Keress rá a bulimia következményeire. Biztos elmegy a kedved..

2015. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezzel csak az a baj, hogy a "csak heti egyszer"-ből napi 5-6-7-sok lesz.

De te tudod, ha beteg akarsz lenni - fizikálisan és lelkileg is -, akkor hánytass csak!

2015. aug. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"+7o kg vagyok és csak 157 cm. :/ "


Akkor sportolj.!!!!!


Hánytatással SEMMIT nem fogsz elérni.

2015. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!