Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyfrekvenciás áramütéstől...

Nagyfrekvenciás áramütéstől lehet komolyabb bajom?

Figyelt kérdés
Nincs földelés, és valószínűleg egy zavarszűrő kondenzátor van kivezetve a földelésre, a hálózat minden fém pontja ráz. (csíp)
2015. aug. 15. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyrfekvenciás áramütéstől lehet komolyabb bajod.
2015. aug. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hallottam olyanról aki egy kis áramütéstől is nagyon rosszul lett.

Ez olyan,mint amikor belenézel a napba. Van aki jobban bírja,van akinek fáj tőle a feje...


De inkább Menj orvoshoz!

2015. aug. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudjuk a frekvenciát?
2015. aug. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, de nagyfesz lehetett, mert bizsergetett, de nem rázott.
2015. aug. 16. 13:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, a nagyfrekvencia és a nagyfesz ritkán felcserélhető fogalmak...
2015. aug. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem írni, hogy jó ez a gyakorikérdések, itt épp azt válaszolják, hogy a nagyfrekvenciás áramütés veszélyes, más áramütéses kérdésekben meg Teslára hivatkoznak, aki beállt a nagyfrekvenciás áramkörbe azt bizonyítani, hogy az ártalmatlan. :D


A másik, amibe a napokban akadtam bele, az egyik válaszoló írta, hogy termitet lehetetlen szerezni, mert fegyvereknél alkalmazzák, más termites kérdésekben meg komplett barkács-előállítási leírásokat adnak. :D

2015. aug. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!