Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon erősen izzadok, mit...

Nagyon erősen izzadok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már a legkisebb, első tavaszi "enyhe" időszakban igencsak megtudok izzadni anélkül, hogy előtte bármit is tenni kelljen. Annyi is elég hogy kisétálok a buszhoz, és akkorra már olyan izzadt vagyok, mintha leöntöttek volna egy vödör vízzel. Nyáron ez az állapot csak romlik, minél nagyobb a hőség, annál jobban. Éjjel is, alvás közben.

Többfajta dezodort is kipróbáltam már, nem sokat segítettek. Érdekes, hogy barátaim, ismerős köreimben, de családomban sincs senki, aki ennyire izzadós típus lenne. Az erősebb izzadás kb 25°C körül kezdődik ( ami nem éppen hőség', habár hideg szerető ember vagyok) - ami így nyáron sajnos végig elkísér, és nagyon zavar, mert egyrészt az első perctől kezdve meglátszik a pólómon, másrészt egy idő után kisebb rosszullét is követi azt.

Szükséges lehet ezzel orvoshoz menni?



2015. aug. 15. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Túlsúlyproblémák? Étkezésed egészséges? Állóképességed megfelelő? Ezek közt lesz a problénád forrása. Én is egyfolytában izzadtam, két hete elkezdtem úgy enni hogy fogyak. Törekszem a jobb minősêgü étkezésre, vizivásra meg kardió edzés amikor van szabad 1-2 órám. Azóta tök jó. Nem mérték nélkül izzadok hanem sokat javult.
2015. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ki kell vizsgáltatni, hogy szervi probléma okozza-e, vagy csak hiperhidrózisod van, menj el a háziorvosodhoz.
2015. aug. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!