Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon erősen izzadok mindig....

Nagyon erősen izzadok mindig. Mindent próbáltam, de semmi nem használ. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A nyári melegben, télen mínuszokban, egyszerűen mindig nagyon erőteljesen izzadok (hónaljon). Nagyon rossz, mert reggel még semmi probléma, de elmegyek suliba és konkrétan lever a víz úgy izzadok (de csak hónaljon). Nagyon kellemetlen mert mindig meglatszódik az izzadság folt a ruhámon. Dezodort mindig használok de semmit nem ér maximum a szagát szünteti meg egy kicsit. Már próbáltam a solutio antisudorica-t, citromot, teafaolajat, dm-es Alaya nevezetű kristályos izzadásgátlót de egyszerűen semmi, de tényleg semmi nem használ.

Már totál elegem van, suliban mindenki pulcsiban ül és senki nem izzad rólam meg ömlik...

Elvileg stresszhelyzet is okozhatja és én kicsit izgulós vagyok, ha felelni kell akkor nagyon megijedek és hirtelen mindent elfelejtek akár tanultam akár nem.

Mit lehetne tenni? :/

14/L



2014. nov. 29. 00:21
 1/2 anonim ***** válasza:
oh te szegeny, puszi a honaljadra. mindkettore!
2014. nov. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugi, ne stresszelj, még túl fiatal vagy hozzá. Majd kinövöd, csak most tombolnak a hormonok, tök természetes.
2014. nov. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!