Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen hatásai vannak a...

Milyen hatásai vannak a codeinnek?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen látom hogy codeine-t isznak sprite-al vagy vodkával.. Ettől milyen érzésünk lehet? Hosszú távon milyen bajunk lehet tőle?

2015. aug. 16. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. aug. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kodein hatására létrejövő "érzés" egyénileg nagyon különböző lehet. Én sok évtizeddel ezelőtt köhögés csillapítására vettem be egy keveset. Hát igaz, hogy nem köhögtem, de egész nap olyan voltam, mint akit fejbevertek, csak ültem bambán és semmit nem csináltam. Úgyhogy a rövid távú hatás sem biztosan jó, hosszabb távon meg egyértelműen erős székrekedéssel kell számolni, mert gátolja a bél simaizomzatának mozgását. És persze, mint minden kábszernél, erős a hozzászokás, függőség kialakulása.
2015. aug. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 2. válaszoló!
2015. aug. 16. 17:49
 4/4 Tramadol ***** válasza:
Én próbáltam magába , 120 mg volt a max. Undorító rosszul lehet tölle lenni gyomori szinten. Bevétel után 45 perc alatt hat rendesen , de ha utánna eszek és ha főleg valami cukrosat akkor jön a gyomor pokol a megemészthetetlen kín. Amúgy nem lenne rossz kikapcsolódás ha nem lenne a feszítő hányinger és az ipari rosszullét.
2015. szept. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!