Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történhetett a vádlimmal?...

Mi történhetett a vádlimmal? Miért fáj azóta is, ha csak szerintem görcs volt?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel nagyon durván belenyillalt a vádlimba a görcs. Annyira rettentően fájt pár másodtpercig hogy ordítani sem tudtam,csak eltorzult az arcom. Nagyon megijedtem hogy mi lehetett,először olyan volt mint egy görcs,de tud az ennyire durván fájni? Tudni kell hogy én sportoló vagyok,de most eg 5 nap kimaradt. 16 éves lány vagyok. A vádlimban azóta se múlt el a fájdalom,persze már annyira nem fáj mint éjjel,de kinyújtani pl nem tudom,és sántítok. Orvost nem akarok. Szerintetek mi ez? Görcs? Izomgyulladás? Volt már ilyen valakinek?köszi a válaszokat
2015. aug. 17. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, az izomgörcs ennyire fájdalmas. Szedj rá magnéziumot.

Sántítani nem szoktam, de végig érzem aznap a lábamban, ha begörcsölt reggel a lábam.

2015. aug. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem párszor volt már ilyen fájdalmas görcs éjjel a lábomban, utána általában 1-2 napig még fáj járáskor.
2015. aug. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen
2015. aug. 18. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!