Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik ha beveszek egy...

Mi történik ha beveszek egy antidepresszánst?

Figyelt kérdés
A kedélyállapotom fog javulni? Milyen pozitív hatásai vannak? Könnyen rá lehet szokni?
2010. márc. 9. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:

én egyszer vettem be 0,25 mg xanaxot de olyan szarul lettem tőle,szívdobogás azt hittem meghalok....

csak azért vettem be hogy elaludjak hamarabb,de mégrosszabb éjszakám lett

rám így hatott,de van többféle ugye Frontin és stb

2010. márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Neked írták??? Mert ha nem,akkor ne vedd be.

Ha fiú vagy,akkor gondolom a fogomzásgátlót sem Te szeded.

Rászokni nagyon könnyű,de leszokni baromi nehéz,És van egy-két kellemetlen mellékhatása is.Főleg,ha nem NEked való.

2010. márc. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer vettem be egy fél xanax-ot az autóbalesetem után, kicsit megnyugodtam tőle, de annyira nem, hogy el tudtam volna aludni. (Este vettem be, hogy megnyugodjak.)
2010. márc. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért az antidepresszáns meg a nyugtató nem ugyan az. Én egy időben voltam olyan hülye, hogy antidepresszánst szedtem, pedig nem is nekem írták fel. Álmosító hatása volt, meg nem is tudom, olyan furán kellemesen éreztem magam tőle. De abbahagyni tényleg nehéz volt.

Amúgy egy időben a volt pasimmal a xanaxot is úgy tömtük magunkba, mint a cukorkát, hát az még durvább volt, mondták a barátaim, hogy akkoriban azért nem találkoztak velem szívesen, mert olyan voltam, mint valami zombi. Jó nagy hülyeség volt.

2010. márc. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A Xanax nem antidepresszáns, hanem szorongásoldó.


Ha tényleg antidepresszánst veszel be, számíts rá, hogy egy ideig rosszabbul leszel, mint előtte. Komoly depressziót és farkasétvágyat vált ki.

2010. márc. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták előttem is a xanax nem antidepresszáns. A frontin meg a xanax generikuma, kvázi ugyanaz.

Ha egy antidepit beveszel, leginkább nem történik semmi. Ha elkezded szedni, 5-6 nap után ront az állapoton, elég rendesen, aztán a 4. héttől kezd igazából jó lenni a helyzet és legalább fél évig szedni kell. Hozzáteszem, egyáltalán nem arra való, hogy 0-s állapotból +5-öst csináljunk vele, hanem arra, hogy -5-ösból 0-t, ha érted mire gondolok. Szóval csak úgy ne kapdossuk, ha jókedvet akarsz, olvasgass inkább vicceket.

2010. márc. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor inkább mellőzöm! Arra számítottam, hogy majd jó kedvem lesz tőle, meg hogy jó buli, de ezen hsz.-ek után felejtős a dolog.
2010. márc. 9. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!