Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel indítható be, szabályozh...

Pszicho88 kérdése:

Mivel indítható be, szabályozható a növekedési hormon?

Figyelt kérdés

A 30-as évek közeledtével az arcom nem szőrösödik erősen, izomzatom nem volt eléggé fejlett.

Belekezdtem a testépítésbe, viszont pár hónapja megállt a sülygyarapodásom annak ellenére, hogy hihetetlen mennyiségű kaját eszek. Minőségi tápanyagokból és meg is van a napi bevitel. Úgy érzem megállt bennem egyfajta növekedési hormon, vagy nem is nagyon működött.


Valakinek nincs esetleg tűzközelben, CIA -nál, vagy egy katonai bázison valami intelligens ismerőse, aki ilyen jellegű infóknak utána tudna nézni?


A növekedési hormon beindítást nem szteroidokkal értem, hanem természetes módon akarom elérni.

Milyen kivizsgálásra célszerű elmenni esetleg? THS pajzsmirigy kivizsgálás már tervbe van, csak nincs erőm korán kelni hozzá.


Kérem csak építő jellegű dolgokat írjatok és használható tippeket, ötleteket.



2015. aug. 19. 01:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Még az ufóktól is meg lehetne kérdezni, de inkább egy endokrinológus tudna ebben segíteni, vérvétel alapján. És leginkább a tesztoszteron az, meg annak a trophormonjai, amik az izomfejlődést segítik.

Hacsak sosem szedtél bármilyen szteroid származékot, meg nem voltál nagyon elhízva, normálisnak kellene lennie az endokrin rendszerednek.

Mindenképpen vérvizsgálat, ha ott nem stimmel valami, akkor andrológus, urológus.

A szőrösödés, meg izomfejlődés lehet genetikai szintű is, és akkor mindegy is, milyen a hormonszint.

2015. aug. 19. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak, mert napi 6-7-8 ezer kalóriát viszek be és nem hìzok. A testem tele van pattanàsokkal,
2015. aug. 23. 11:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Amik azonban nem a szteroidtòl vannak. Sosem használtam szteroidokat. Vékony vagyok. Megvan bőven a fehérjebevitelem is és a szénhidràt is. E egyszerűen nem fejlődik az izom. Nem tudok súlyt emelni. Nem épül be. Ugyanannyival làbtolòzok, mint 2 hònapja.
2015. aug. 23. 11:12
 4/6 A kérdező kommentje:
Van nemi szervi problémám. Kiskorom òta pattanàsszerű kiütések vannak a heréken és a nemi szerven. A pattanàsok a testemen kb 12-14 éves korom òta ott vannak
2015. aug. 23. 11:24
 5/6 A kérdező kommentje:
Voltam urològusnàl a problémával. Azt mondta zsìrmirigy és àrtalmatlan. Hazudott az biztos. Egyébként a kórház messze híres arról, hogy
2015. aug. 23. 11:33
 6/6 A kérdező kommentje:
Szarok az orvosok. Hovà érdemes kórházba menni? Heves megyében lakom. Eger kilőve.
2015. aug. 23. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!