Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek a 170 cm és 56 kg...

Szerintetek a 170 cm és 56 kg jó? Fiú véleményekre vagyok kiváncsi 16/lány

Figyelt kérdés
2015. aug. 19. 23:58
 1/7 anonim válasza:
Az nagyon nem jó attól messze van mert ez tökéletes.
2015. aug. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:D
2015. aug. 20. 00:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Legjobb. Bár látni kéne az arànyokat is, de ìgy làtatlanban azt mondom hogy igenis jò.
2015. aug. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nincs sajnos képem róla, csak ezerévesek, szóval azok már nem aktuálisak
2015. aug. 20. 00:18
 5/7 anonim válasza:

Kevés! Fiúként mondom, hogy ne akarj csont és bőr lenni, és ne hallgass a hülyékre akik azt mondják még fogyjál, nézz meg instagramon egy fitnesszező nőt, mint például anllela_sangra, sokkal jobban bejönnek nekünk a sportos, nem pedig anorexiás csont és bőr testalkatú lányok, bár az persze sportolói ambíciótól függ hogy ki melyik lesz, de ha rám hallgatsz, az utóbbi leszel, hidd el, nem rossz döntés ;)


17/f

2015. aug. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) hát sokszor akartam , hogy fogyjak, de nem akarok lapos lenni, és mivel fociztam is 2 és fél évet ezért szerencse nem volt ilyen baj, de tornászom és eszek sokszor túl sokat is:))
2015. aug. 20. 00:44
 7/7 anonim válasza:
170cn és 56kg még határeset...ne légy csont s bőr,még szedj egy kicsit magadra :))16/F
2015. aug. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!