Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Véleményekre vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit megismertem egy 3 napos rendezvényen,ott nagyon sokat beszélgettünk egymással elhívott többször is sétálgatni...kettesben..Pár hónap múlva egy házibuliban ismét találkoztunk és megcsókolt.Másnap irt sms-t, megkérdezte hogy találkozunk-e újra,én mondtam neki hogy igen de részleteket nem beszéltünk..Ezután semmi...majd ilyen 1-1 hetes kimaradásokkal még rám írt facen vagy kétszer..Tehát úgy tűnik mintha érdeklődne,de mégsem..Nem értem most mért csinálja ezt?Érdeklem egyáltalán,de ha igen akkor miért nem lép?Miért nem hozza fel újra a találkozás lehetőségét vagy most ezt mire véljem?

2014. jan. 2. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Még nem tudja hogy mit akar. Nem tudja hogy tetszel e neki. Adj valami jelet felé. Próbálj meg egy kicsit kezdeményezni. Lehet hogy egy kicsit félénk vagy önbizalom hiányos.
2014. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kissé szégyellős, nem tudja, hogy vallja be neked, hogy tetszel neki, vagy nem meri. És lehet, hogy hosszabb ideig tart, míg kigondolja, mit mondjon, vagy hova hívjon, azért lehetnek a több hetes kimaradások. A mai világban már nem gáz az se, ha lány létedre te kezdeményezel! Ha tetszik, mondd meg neki! :)
2014. jan. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet több lánnyal is csinálja, és megnézi melyik fut legjobban utána....
2014. jan. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!