Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pici viszketo kiutesek, mitol...

Pici viszketo kiutesek, mitol lehet?

Figyelt kérdés

2 napja kezdodott,eloszor csak par potty (olyan mint a szunyogcsipes,csak sokkal kisebb), gondoltam biztos szunyog vagy valami hangya. Aztan reggelre meg tobb lett, azt hittem az agyban van valami (poloska), de eszrevettem hogy napkozben is terjed. (Karok,labak,has).. Par napja gyogyultam ki tuszos mandulagyulladasbol, de semmifele gyogyszert nem szedtem, kizarolag gyogynovenyes szereket (100% organikus) szoval semmi szintetikus.

Jelenleg gorogorszagban vagyok (meg kb 1 honapig) es eleg draga lenne a borgyogyasz, szoval ha nem muszaj nem mennek. Valaki esetleg tudna segiteni, hogy mi lehet es mivel kezelhetnem?

Persze ha muszaj akkor irany a doki..


2015. aug. 24. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:
És ha csak telefonon kérdeznéd meg az ottani vagy a magyarországi orvosokat?
2015. aug. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nézz körül az ágyban és ágy környékén, hátha mégis poloska, annak a csípéseire a kiütés van hogy napközben jön elő, erősen viszketnek és napokig nem múlik el.

Amúgy gyógynövényekre is lehet allergiás reakció, de az akkor jött volna elő, amikor alkalmaztad.

2015. aug. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Allergia is lehet, vegyél kálciumot és nézd meg hogy reagál rá a szervezeted. Ártani nem árt és hátha segít.
2015. aug. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Velem is ez volt....nyugi semmi komoly....valószinűleg pók csípett meg és arra van allergiás reakciód...kalciumot igyál napi kétszer és el fog múlni..:)
2015. aug. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kalciumot elkezdtem, remelem segit. Meg a mai napot megvarom, ha rosszabb lesz akkor elmegyek orvoshoz.
2015. aug. 24. 15:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen az idő ott? Magánszállást béreltél ki, lakást, és ott nyaralsz?:)
2015. aug. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mykonoson dolgozom egy szallodaban es a szemelyzeti reszen lakom (apartman).. Az ido itt napkozben meleg, de szelez, estere meg mar eleg huvos.. Kretan nyaraltam multheten es ott nagyon jo volt az ido. 2 napja jottem vissza mykonosra es azota vannak a hulye kiutesek is..
2015. aug. 24. 19:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Esélyes az ágyi poloska.
2015. aug. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!