Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Nagyon félek&#...

Mi lehet a baj? Nagyon félek😱

Figyelt kérdés

Pár hete vettem észre, hogyha kakiláskor néha erölködöm, akkor ilyen kis dudor lesz a fefenekemen. Megnyugtattam magam, hogy valószínűleg az erölködés miatt van, de most megint megijedtem. Nem fáj, meg semmi ilyesmi, csak néha ott van. Előre is köszönöm a válaszokat!

15/L



2015. aug. 26. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom aranyér. Nem nagy dolog, nagyon sok embernek van.
2015. aug. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De az aranyér általában fáj, nem? Nekem pedig nincsen ilyen panaszom.
2015. aug. 26. 12:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Szokott viszketni? mert akkor aranyér szerintem.. Doki felír rá kenőcsöt, vagy otthon kenegesd körömvirág kenőccsel ,persze miután tiszta(se intim szappan,vagy mi a jó ég,sem semmi) vízzel! :) Nekem ez segít:D De az erőlködéstől van. Főleg akkor,ha hasmenésed vagy szorulásod van!
2015. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem szokott viszketni sem, ezért nem értem. Talán kicsit túloztam, hogy nem fáj, néha egy kis szúró érzést érzek, de csak pár másodpercig. Köszönöm a hasznos tanácsokat!:)
2015. aug. 26. 12:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem mosod meg szappannal, akkor sza.ros marad, szóval ezt nem is értem, hogy tiszta vízzel, na mindegy. Nyugodtan mosakodj, ahogy szoktál. Ha súlyosabbá válik akkor kérj segítséget a házidokidtól és ő továbbirányít a megfelelő dokihoz.
2015. aug. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszönöm a válaszokat, megbeszélem anyukámmal, és majd mérlegeljük a helyzetet!😃
2015. aug. 26. 12:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát válaszoló, én soha nem tudom megmosni magam ott lent szappannal ha aranyerem van,mert csípi :D
2015. aug. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Anyukámmal megbeszéltem, mondta, hogy ptóbáljak rostosabban enni, igyak sok folyadékot és a többi. Ha romlik a helyzet, megyek dokihoz, hogy írasson kenőcsöt. Még egyszer nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszokat!!!😃👍
2015. aug. 26. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!