Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Verekedés közben megsérült a...

Verekedés közben megsérült a kézfejem, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Szóval egy verekedés után sikerült beszereznem egy sérülést, a jobb kezemen a harmadik bütyök látványosan lentebb csúszott, és fölötte megdagadt. Mi lehet a probléma? Porcleválás, vagy repedés ...? Az orvosom hálistennek épp szabadságon van, kórházba pedig nem igazán óhajtok vonulni, szóval várnám a nagyon okos és bölcs válaszokat. :)

2015. aug. 27. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb rúgd fejbe és ne üsd. :D
2015. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, átálltam nagyjából a fogásokra, meg próbálom szokni hogy bal kézzel üssek, meg könyökkel, de ez k*rvára nem változtat azon hogy nemtudom mivan a kezemmel :D
2015. aug. 27. 21:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Méhnyálkahártya leváladásod van.
2015. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

:DD Én is erre gondoltam először, aztán két dologra.

Nem a kézfejemben van a méhem.

Nincs is méhem :(

2015. aug. 27. 21:55
 5/8 Gérard G. ***** válasza:
A porc kimozdult a helyéről, ajánlatos minél hamarabb elmenni vele orvoshoz(pl iskolai balesetnél azonnal), mert különben a gyógyulási ideje hosszabb időt vesz igénybe, esetleg később porcproblémás lesz.
2015. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És mit fognak tenni? Gondolom műtét, vagy hasonló nem szükséges.
2015. aug. 27. 22:08
 7/8 Gérard G. ***** válasza:
Annyit tudok hogy röntgen. Nekem csuklóm ment ki kosár közben. Nekem megműtötték és begipszelték.
2015. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gérard G. ***** válasza:
u.i.:Nekem extrém esés következtében szinte kitört a helyéről.
2015. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!