Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Iszonyatosan borzalmasan...

Iszonyatosan borzalmasan óriási nagy idióta hülyeséget csináltam német órán, majd lesül a bőr a képemről, mit tegyek ezek után?

Figyelt kérdés
A tanárnő megkérdezte mindenkitől, hogy telt a nyara, én meg csak annyit tudtam mondani, hogy elváltak a szüleim, ráadásul még majdnem el is bőgtem magam, de csak könnyeztem, mire a tanárnőm gyorsan témát váltott. A szüleim már 3 éve elváltak, most "beszélnek" a papíron való elválásról is, szóval nem tudom honnan jött nekem, de ez hagyta el a számat és szörnyen érzem magam, mert a némettanárnőm az osztályfőnök helyettesünk is, és heti 7 óránk van vele. Ráadásul az egész csoport is ott volt.. Szörnyen érzem magam. 17/L
2014. szept. 3. 15:43
 1/1 2xSü ***** válasza:
100%

> A szüleim már 3 éve elváltak, most "beszélnek" a papíron való elválásról is, szóval nem tudom honnan jött nekem


Talán most tudatosult benned igazán, vagy most érzed át igazán.


> de ez hagyta el a számat és szörnyen érzem magam, mert a némettanárnőm az osztályfőnök helyettesünk is


Ez nem változtat semmin. Megkérdezték, hogy hogy telt a nyár. Neked van egy kérdés a fejedben, ami éppen foglalkoztat, érzéseket vált ki belőled, és így a válaszod, reakciód is olyan lett, amilyen. Aki normális, az megérti. Egy válás, minden esetben traumatikus pont minden közelállónak. Most éppen egy pillanatra elszakadt a cérna nálad, semmi gond. Ez teljesen emberi dolog. Ha valaki ezt cikinek, vagy furának tartja, az meg addig örüljön, amíg nem kell átélnie hasonlót. De egy felnőtt ember, egy tanár mindenképpen megérti. Azért is váltott a tanár hirtelen témát, mert nem akarja jobban feszegetni a dolgot benned, mert érti a helyzeted.


Max. pár osztálytársad szemében lehet ez fura, de ha ők ennek hangot adnak, akkor legalább tudod, hogy az ő véleményükre nem kell adnod.

2014. szept. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!