Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Suliba kérnek TAJ-kártyát....

Suliba kérnek TAJ-kártyát. Sokat halottam róla de nem tudom pontosan mi az, és hogy hol lehet kapni. Van valami másik neve is?

Figyelt kérdés
Segítetek?

2015. aug. 29. 08:29
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Itt mindent megtalálsz róla.

2015. aug. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha mész orvoshoz ugye ezt mutatod be mindig, ez az egészségbiztosítási számodat tartalmazza meg az adataid egy részét. Az iskola azért kéri hogy ha esetleg valami baleset történik veled és orvosi ellátásra szorulsz akkor betudják diktálni a számodat ha nem lenne nálad éppen a kártyád. Munkáltatók is mindig elkérik, én főnököm külön lefénymásolta a kártyám teljes egészét nem csak azért hogy fizesse a TB-met hanem azért mert veszélyes helyen dolgozom bármikor szorulhatok orvosi ellátásra.
2015. aug. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!