Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajam sűrűségén erőségén...

Hajam sűrűségén erőségén változtathatok?

Figyelt kérdés

Hajam sűrűségén erőségén változtathatok? nagyon sűrű hajam van és erős nem szeretem mert nem lehet igazitani fésüvel vagy másképp és így nem lehet jó frizurám.

Mit tudnátok ajálani ,hogyan tegyem a hajam kevésbé erőssé és sürüvé?



2015. aug. 31. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
ki kell ritkítani. nekem is elég sok és erős hajam van, egyedül nem is tudok vele mit kezdeni. akkor jó amikor a fodrász megcsinálja
2015. aug. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) amúgy nincsen olyan szer vagy folyamat melynek köszönhetően vékonyabbak lennének a hajszálaim., mert ez csak idéglenes megoldás lenne szerintem.
2015. aug. 31. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:
ha vitaminhiányos állapotba kerülnél valószínüleg akkor hullana is meg el is vékonyodna, de annak is megvannak a maga következményei. illetve ha hormonproblémád lenne azok közt is van ahol kihullana a hajad, de az sem egy leányálom. úgyhogy szerintem maradj meg a ritkításnál. én vettem magamnak ritkítóollót és ha olyan állapotban van a hajam nekiállok otthon kiritkítani.
2015. aug. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösszi a válaszokat:) amugy az én hajamat úgy kell elképzelni mint egy lightosabb drotkefét... ja és azt is elfelejtettem leirni, hogy fiú vagyok(remélem sejtettétek)
2015. aug. 31. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!