Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Iszonyatos izomláz van a jobb...

Iszonyatos izomláz van a jobb vádlimban, hogyan lehetne elérni, hogy holnapra enyhüljön ha nem is múlik el teljesen?

Figyelt kérdés

2napja csináltam olyan tornagyakorlatokat, ami a vádlit erősíti. Lábujjra álltam, majd vissza le talpra. Ezt csináltam 2x100-at, de gyorsan. Még aznap este feszítettem be az izmot a vádlimban, ekkor begörcsölt de nagyon, de aztán elmúlt. Tegnap nem volt vészes, olyan "kellemes" izomláz volt mind a kettő vádlimban, ma is van még a balban, de a jobbik az annyira izomlázas, hogy alapból ha ráállok a lábamra akkor lábujjhegyen vagyok. Tegnap este is begörcsölt a jobb lábam.

Hogyan enyhítsem? A balban is van de az még mindig tűrhető. Rádolgozni nem hiszem, hogy így tudnák. Olvastam, hogy kb. 1 kávéskanálnyi szódabikarbóna 1dl vízben jót tesz neki, ez igaz? Venni nem akarok semmit, ahogy ismerem magam holnapra enyhül és nem lesz ilyen, de még akkor is lesz benne elég nagy.

Köszönöm előre is 15/F.


2010. márc. 11. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Kalciumtabletta, CalciumSandoz fogyasztásával.
2010. márc. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyere át masszázsra, este kilenctől még van kapacitásom.
2010. márc. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én hellyedben nem csodálkoznék rajta:) A 2x100 kicsit sok ebből...

Én balettozok, tehát tudom milyen érzés, amikor úgy be görcsöl a vádlid, hogy azt hiszed mindjárt meghalsz:D

Szerintem pihentesd, és ne csinálj vele semmit.


Ami nekem bevált:

Lehet kapni, kozmetikus kellékesnél ilyen Oliva márkájú ICE gélt, azt ha rá kened, úgy fogod magad érezni mintha egy jégtömbön ücsörögnél:)

Az izomlázat meg észre sem veszed közben:D

Az van rá írva, hogy narancsbőr ellen, meg feszesítő kezelésekhez, de ez ne tévesszen meg, arra egyáltalán nem vált be:D


Meg jó rá a meggylé is(mármint igazi meggyből)

Ha abbol megiszol napi 1-2 pohárral, akkor azzal MEGELŐZHETED az izomlázat.


Hát, nincs több ötletem...

2010. márc. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, ja meg a Kalcium-Sandoz pezsgő tabletta is jó, bár azt nem iszom, mert utálom a izét...
2010. márc. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a magnézium jó az izomgörcsre, fájdalomra. De mondjuk semmi bajod nem lesz, ha pár napig mind a kettőt iszod. És próbáld meg szép finoman nyújtani az izmot és a masszírozás is nagyon jó!
2010. márc. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Majd megpróbálom kösz a tippeket, egyébként Fastum gel nem segít? Jelenleg csak az van itthon.
2010. márc. 11. 21:54
 7/7 anonim ***** válasza:
18:24: Narancsbőr ellen hogy próbáltad használni? Mert akármivel kened be, az nem fog segíteni magában, csak komplex kezelés részeként.
2010. márc. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!