Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, ha mielőtt megjön...

Normális, ha mielőtt megjön előtte 2-3 nappal iszonyatosan görcsölök, fáj az alhasam, és néha hányingerem van? 18/L

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos igen, ez normális:S

Nálam is ugyanezz van:(

2010. márc. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen szulés elott én is sokat gorcsoltem,de szulés utan enyhultek ezek a gorcsok!
2010. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Milyen szülés előtt?...

Am köszönöm az elsőnek, legalább nem csak nálam van így:)...

2010. márc. 11. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt. Főleg a szülés előtt, de még most is rossz, de valamivel enyhült. Természetesen arra gondolt az előző válaszoló, hogyha majd szülsz egy gyereket, utána kevésbé fogsz görcsölni. Ez valószínű, de nem 100%, mert mindenkinél máshogy van. Akik görcsölősek, azoknak ált. szülés után jobb lez, én még olyanokat is hallottam, hogy akik abszolút nem görcsöltek előtte, szülés után megváltozott a menstruációjuk, és utána nagyon görcsöltek. Szóval ez mindenkinek más. Nem tudom, hogy miért kell ilyen rosszindulatú kommenteket írni, hogy legalább nemcsak neked rossz. Tipikus magyar mentalitás, amitől nem ártana megszabadulnod.
2010. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!