Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek is endokrinologush...

Szerintetek is endokrinologushoz kene mennem?

Figyelt kérdés
Egy olyan ot honapja elkezdtem "eletmodot valtani",azaz feher kenyer helyett teljes kiorlesut hasznaltam,barnarizst feher helyett,nyirfacukrot es ugy alapjaban veve odafigyeltem arra,hogy mit eszem.Volt rajtam egy 10 kilo plusz amit szerettem volna leadni,de nem csak valami hulye fogyokuraval,hanem normalisan.Amiota elkezdtem 5 kilot sikeresen leadtam,orultem is neki.Ma reggel viszont arra keltem,hogy a felso ajkam jobb oldalt fel van dagadva.A daganat nem fajt,csak ismeretlen,furcsa erzes volt es egy olyan haromnegyed ora mulva teljesen vissza is huzodott,hogy nyoma sincs.Anyukam viszont megijedt,hogy keveset eszem es valahol azt olvasta,hogy ez gyomorproblemara utal,szoval azert nem fogytam rendesen (szerinte),mert valami problemam van.De ha tenyleg valami baj lenne,akkor nem eppen hogy ennyit se fogytam volna?emiatt el akar kuldeni egy endokrinologushoz,egy korhazba.En mondtam,hogy eleg,ha gyerekorvos megnezi,majd o elmondja,de szerinte muszaj elmennem.Kinek van igaza,ti mit tennetek?

2015. szept. 3. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Van bármi más panaszod a túlsúlyodon és ezen az ajakfeldagadáson kívül?

Szokatlanul zsíros bőr, sok pattanás, hajhullás, rendszertelen menzesz (ja lány vagy egyáltalán)?

2015. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az arcom m zsiros,vidzonylag keves pattanasom van,hajam nem hullik,viszont a menzeszem neha kesik kb 1 hetet.nincs semmi tunetem.15/l
2015. szept. 3. 23:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én szimplán a túlsúly miatt azért nem feltétlenül gondolnám azt, hogy endokrinológiai kivizsgálásra lenne szükség, pláne akkor, ha amúgy tudsz is fogyni.

Véleményem szerint elég a gyerekdoki, ha ő lát valami furcsát, úgy is elküld szakemberhez.

2015. szept. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En is ezt mondtam anyukamnak,ha sikerult fogynom 5 kilot akkor biztos nincsen bajom.O meg mar beutalot kert oda,es uj sulimba mar egybol hianyozni fogok jovo heten egy napoto.o.Teljesen aggodik es ordibalt velem emiatt,mert en "annyira koplalok",hogy tobbet kellett volna fogynom.Attol meg,hogy nem eszem edesseget meg nem koplalok.Sot dietas sutiket szoktam magamnak csinalni es teljesen elegendonek erzem azt a mennyiseget amennyit eszem.
2015. szept. 5. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!