Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bűntudatom van, tudom sok volt?

Bűntudatom van, tudom sok volt?

Figyelt kérdés
Kaptam a barátomtól egy dobozzal a kedvenc bonbonom-ból,nem sűrűn eszek csokit,de ezt soha nem tudom megállni,ha eszek egyet utána szép sorban muszáj ennem azt érzem. Nagyon borzasztó? Nagyon bűntudatom van,nem szoktam ilyet csinálni,de egész nap csipegettem belőle és észrevétlenül 12db is lecsúszott.:( hogy hozhatnám helyre? Egyébként mást nem ettem, nagyon keveset szoktam enni naponta. 22/L
2015. szept. 4. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért van bűntudatod egy kis csokitól?
2015. szept. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert bezabáltam belőle,mással is előfordul??
2015. szept. 4. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenkivel előfordul.

Azt viszont nem tudom, hogy mással is előfordul-e, hogy akkora bűntudata van 12 szem bonbon miatt, hogy kérdést ír ki miatta a gyakorira.

Ugye nem vagy anorexiás? Az utolsó mondatod miatt kérdezem. Egész nap (!!!!!) csak 12 szem bonbont eszel, ezt én ugyan nem nevezném "bezabálásnak".

2015. szept. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok,tudom hülyeség,csak akkor érzem magam jól ha egész nap nem eszek,csak a párom mikor hazajön vele csipegetek kicsit. Tudom nem normális,de ha többet eszek rossz a kedvem bűntudatom van. De nem vagyok anorexiás 56kg vagyok és 165 cm :)
2015. szept. 4. 20:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát... tényleg nem normális, ne haragudj. Ha bűntudatod van az evés miatt, az már több mint intő jel. Az anorexia ezzel kezdődik. Ha kövérnek tartod magad és fogyni akarsz, akkor még súlyosabb a helyzet. Vigyázz magadra nagyon, változtass, amíg nem lesz nagyobb a baj! Minél hamarabb!
2015. szept. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!