Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez árpa a szemem alatt?

Ez árpa a szemem alatt?

Figyelt kérdés
Nem közvetlenül a szemem alatt, hanem ahol a táskák, karikák végződnek, az orca pedig kezdődik, annak a mentén kb. 2-3 hónapja van egy kis bőrszínű pött. Nem annyira feltűnő, de engem nagyon zavar, mert közelről jól látható. Reméltem, hogy csak átmeneti a dolog, de már nagyon régóta ott van, és semmit nem változik. Nem lett se nagyobb, se kisebb, se más színű. Mi lehet ez, és mit tehetek ellene?

2015. szept. 5. 10:08
 1/5 A kérdező kommentje:

*pötty

Ami egyébként kicsit kidudorodik.

2015. szept. 5. 10:10
 2/5 A kérdező kommentje:

Erről lenne szó: [link]


Nem tudom, képen mennyire kivehető, de élőben azért jobban látszik.

2015. szept. 5. 10:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Fogsz egy tűt és óvatosan kiszúrod. Nem úgy fog kifakadni mint egy sima pattanás,, addig nyomd a körmöddel óvatosan, míg ki nem jon egy "rizsszem".

Nálam is volt pár alkalommal.

2015. szept. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!😘
2015. szept. 5. 10:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Gríz lehet, vagy valamilyen kis anyajegy, szemölcsféle.

Ha gír, akkor azt ki tudod szedni. Szemárpa a szemhéjadon, vagy szemhéj alatt van, van, nem az arcodon.

2015. szept. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!