Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek a sok pattanasok...

Mit tegyek a sok pattanasok ellen?

Figyelt kérdés
az arcol telivan veluk de nemtudom mi lenne a leghatekonyabb kezeles ,kerlek segitsetek.
2015. szept. 7. 13:54
 1/3 anonim válasza:
Szia én 13 éves lány vagyok és nekem is rengeteg pattanásig van .....és hát ami fontos:legyen egy jo arctisztito szetted amivel reggel és este letakaritod stb. Az arcodat ...szerintem a börradir fontos mivel nekem az nagyon sokat használt...ne nyomogasd mivel attól csak rosszabb...csak azokat nyomd ki ami sárga vagy nagyon csúnya.menj el kozmetikushoz ha úgy érzed hogy már nem bírod..az is sokat segít kb ennyi ..az én bírom zsíros szóval ha a tied száraz akkor nem biztos hogy használnak ezek.
2015. szept. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem bevált a bioderma arctisztító hab és szesz is. Nem rég vettem egy új arctisztítót VerMix a neve most kentem fel és egy ből jobb lett.Akkor van egy Mona Sanitár szesz ami nagyon jó de csak Erdélyben lehet kapni. Amúgy a Biodermát és a VerMixet is a DM-be vettem

Akkor a bioderma korrektorhoz jár egy zöld rész ami úgy szintén leszárítja. Ilcsi feketeszappan is nagyon jó csak semmiképp se aludj el benne mert ki marja a bőröd ezt a patikában kell kérni. Meg még a fabulon tini tonicot ajánlom az is nagyon. Éder arctisztító manna szappan szintén dm. Huha remélem segítettem valamivel. Meg a türelem is fontos. A korod nem tudom de 16 évtől egy A vitamin savat lehet szedni ami egyszerre eltűnteti csak vannak mellék hatásai

2015. okt. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2015. nov. 13. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!