Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok gyulladt pattaná...

Mit ajánlotok gyulladt pattanások ellen?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje vannak pattanasaim (nem kevés) és szeretném a gyulladást eltűntetni. (bőr szárító már van)

2015. márc. 27. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:

menj bőrgyógyászhoz, de ne azért hogy felírjon valami retket. dugják fel maguknak.


az egyetlen normális otthoni cucc a fogkrém, az szépen kiszárítja a pattanásokat, illetve arccsiszolónak pohár csészébe öntesz extraszüz olivaolajat és raksz bele sót, v cukrot és azzal megmosod vele az arcod.


Viszont ami hatásos nagyon is az a vermix száritókeverék forte. baszott gyorsan eltünteti a pattanásokat. Ráadásul olcsó, természetes anyagokat tartalmaz.


Amit tenned kell hogy elmész bőrgyogyászhoz és vérvételt kérsz h megtudd miért pattanásos az arcod. Esetleg megteheted otthon is hogy egy héten pl nem eszel glutént tartalmazó kajákat, másik héten pl laktózt. Nagy valószinüséggel emiatt van. Aztán gyüjts pénzt őszig hogy egy dermabráziós kezelésen részt vegyél ahol lecsiszolják az arcodat, és eltüntetik a pattanások miatt szerzett nyomokat.


8éve szenvedek, szenvedtem pattanások miatt. van elég tapasztalatom.

2015. márc. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia nekem az arcommal nincs baj, max egy kevés van a homlokamon. Nekem a vállamon jöttek ki 11 évesen, mostanra (14) szinte teljesen eltűntek aztán egyik napról másikra visszatértek
2015. márc. 29. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!