Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy zajlik egy székletminta...

Hogy zajlik egy székletminta leadás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Munkához kellene székletminta vizsgálat. Kórházban, a konyhán fogok lehet dolgozni. Sokat olvastam a vizsgálattal kapcsolatban, de lenne pár kérdésem.

-Menstruáció alatt tényleg nem lehet? Még akkor sem ha pl. tampont használ valaki?

-Mennyi időbe telik maga a vizsgálat?

-Mennyibe kerül?

-Elég egy minta? Vagy volt akinek egymás követő napokon kellett?



2015. szept. 8. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
bemész a rendelőbe. mélyen az orvos és az asszisztens szemeibe nézel,majd lassan letolod a nadrágod.ezután olyan gyorsan odaszarsz a padlóra,mielőtt feleszmélnének.
2015. szept. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Te idióta! Nem bírom abbahagnyi a röhögést.
2015. szept. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Bocsi kedves kérdező, de elolvasta az első hozászólót és neki szólt a válaszom.
2015. szept. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
ezt a hülye rendszert!minek a konyhai munkához széklet vizsgálat?bele fogsz sz..rni a kondérba? vagy sz..rás után nem fogsz kezet mosni, és úgy pucolod a répát? ha forr a leves úgyis elpusztul minden bakktérium!
2015. szept. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

első voltam

bocsi a viccért,azt hittem fogsz kapni normális választ is

amúgy tényleg elég fura,pedig én dolgoztam élelmiszer iparban ahol egész nap a kész terméket válogattuk,nyilván kézzel. ott nem kellett ilyen,csak tüdőszűrő.

2015. szept. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!