Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetek még vele?

Austin33 kérdése:

Mit tehetek még vele?

Figyelt kérdés
megcsípett egy darázs!!! Az ujjamat,tegnap,és most be van dagadva a kézfejem.Mit tehetek annak érdekében,hogy elmúljon ez az egész?Vizes ruháztam,ecetes vízzel mostam,jegeltem....Esetleg valami hasznosabb ötlet?Ja és ca-ot is ittam már

#darázs #csípésíallergia
2015. szept. 8. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Sürgősen el kell az orvoshoz menned. Allergiára adnak valami injekciót, és antibiotikumot is.
2015. szept. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem kálciumra és Fenistil gélre másnap jobb lett, lejjebb ment a dagadás, de ha rosszabbodott, akkor menj el a háziorvoshoz.
2015. szept. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ezek a mai darazsak olyanokat csipnek hogy meg 3nap múlva is fel van dagadva a kezed ..engem a labujjamon csipett meg és egy hétig viszketett és olyan 4 napig fel volt dagadva..anyzkamat mikor megcsipte akkor neki nagyon felfogást a kezfeje ..egy hétig kb ..elment dokihoz a doki is pont így járt
2015. szept. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!