Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor forduljak orvoshoz? Mit...

Mikor forduljak orvoshoz? Mit csinálnak a kardiológián?

Figyelt kérdés

Elég régóta van a szívemmel probléma. Sokszor van hogy félre ver, és fáj. Sportolok is, elég régóta. Tegnap este szúró fájdalmat éreztem, és elkezdtem köhögni is(nem tudom, hogy emiatt volt- e). A suliba is fájt testnevelés órán futás közben, utána is, és itthon is nyomást érzek a mellkasomban. Sokszor voltam már EKG-n, de eddig semmi probléma nem volt, vérnyomásommal se volt eddig problémám.

Gondolkozok, hogy el kellene mennem orvoshoz, aki el küld majd kardiológiára. Csak nem tudom, hogy ott mit csinálnak. Ha valaki járt már ott, legyen olyan kedves és írja le.:)

16/L


2015. szept. 10. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:

EKG

vérnyomásmérés

szívultrahang

Ha talál valamit, akkor terheléses EKG.

2015. szept. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az az érzésem, hogy az egy idegi probléma, abban az irányban kellene érdeklődni. Majd a vizsgálatnál kiderül.
2015. szept. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Akkor érdemes lenne elmennem az orvoshoz?

2015. szept. 10. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!