Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek az állandó fáradság...

Mit tegyek az állandó fáradság/álmosság ellen?

Figyelt kérdés
Most lettem 9-es, minden nap 7-8 órám van, ezáltal mindig fáradt vagyok. Éjszaka időben lefekszek, általában 9 órát szoktam aludni. Reggel cappuccino-val indítok, délután kólát iszok, de ez sem segít. Mit tegyek, hogy ne egyfolytában legyek fáradt/álmos?

2015. szept. 10. 16:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondat így akart szólni: Mit tegyek, hogy ne legyek egyfolytában fáradt/álmos?
2015. szept. 10. 16:51
 2/4 anonim válasza:
100%

1. hogyha a kóla nem segít (és eddig nem ittad olyan gyakorisággal) akkor ne igyad mert könnyen rászoksz...

és talán akkor nem meríted ki azzal a szervezeted, hogy mérget viszel be


2. én egy időszak után úgy csináltam, hogy délután nem csináltam semmit (mármint tanulás, házicsinálás terén), este lefeküdtem úgy ahogy kell, de reggel egy kicsivel hamarabb felkeltem. Próbáld ki, hátha (persze csak egy ötlet)


3. az biztos, hogy ez másabb mint az általános suli, én is szívtam eleget még hozzászoktam... de tudd, hogy csak idő kérdése.


4. nem tudom menyire étkezel egészségesen, próbálj meg több vitamint vinni a szervezetedbe


Most ennyi jutott eszembe, ha esetleg még tudok valamit akkor megírom.

2015. szept. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2. ponthoz egy kis kiegészítés reggel azért kelltem fel egy kicsivel hamarabb, hogy megtanuljak
2015. szept. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a segítséget! :)
2015. szept. 10. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!