Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez, hogy gyakorolnom...

Miért van ez, hogy gyakorolnom kéne, de nem kezdek hozzá napok óta, és állandó álmosság van rajtam? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Felvettek egy rajz suliba, és szeretnék elkezdeni gyakorolni új dolgokat, hogy ne ott találkozzak velük először. Egyszerűen nem kezdek hozzá..halogatom. Állandóan elálmosodom, pedig alszok eleget, sőt.


Kicsit az is közrejátszik, hogy félek belekezdeni a gyakorlásba, mert eleinte biztos nem fog úgy menni, mint szeretném, aztán meg csak pánikolok, meg összecsapom zavaromban, és egyre inkább csak azon pörgök, hogy mennyire gáz lesz nekem az első félévem ennyi tudással.


Barátom szerint nincs önbizalmam, miközben tehetséges vagyok, és kicsit hinnem kéne magamban.

De hogy lépjek túl ezen? Én élvezném ezt a gyakorlást, készülést, csak mindig stresszelek közben, hogy jézusom, mi lesz, ha nem fejlődök, és emiatt abbahagyom a készülést, vagy bele sem kezdek..


Bár nem is értem ezt most miért írtam ide, ezen csak én tudok változtatni..



2015. júl. 28. 12:33
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem készítsd elő a feltételeket, hogy bármikor oda tudj ülni gyakorolni. nem kell még gyakorolni, csak legyen minden előkészítve. és ne akarj egész nap rajzolni, csak tűzd ki, hogy mondjuk napi 1-2 órát, vagy heti 3x, vagy ahogy gondolod.

nyári szünetben nekem sem ment semmi gyakorlása, szerintem az a pihenésre van. nem kell erőltetni, inkább élvezd a nyarat szerintem. nem kell bűntudattal végigélni egy nyári szünetet. az a pihenésre van, nem véletlenül találták ki.

2015. júl. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!