Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véradáson voltam, de nagyon...

Véradáson voltam, de nagyon elrontott valamit a vért levevő nő. Mikor fog elmúlni? Volt másnak ilyen?

Figyelt kérdés
A nővérke megszúrt a tűvel, nem volt semmi baj, azon kívül hogy feszített és fájt nagyon. Elkezdett lefolyni a vér, amikor szóltam neki hogy ez így nem lesz jó. Erre levette a csőről a ragasztást megemelte a tűt, és a bőr alatti részét elkezdte lefelé nyomni. Ekkor éreztem egy elpattanó-lezsibbadó érzetet a hüvelykujjamban, és a vér is elállt, nem folyt több. Erre elkezdte minden irányból nyomkodni a tűt, először tövig belém nyomta, utána kihúzta, elfordította balra és úgy nyomta jobban vissza. Ekkor éreztem egy újabb pattanó-zsibbadást, de a másik 4 ujjamban. Magas a fájdalomküszöböm, de kétszer hangosan jajdultam fel, annyira fájt. Lehetséges, hogy átszúrta a vénámat? Nekem azt mondta, hogy bőrdarab kerülhetett a tűbe, de szerintem ez hülyeség, hisz egyszer szúrt meg, akkor is jött a vér, utána kezdett el kavarni a tűvel össze-vissza. Rettentően fáj, azon a karomon a kézfejem nagyon hideg, néha teljesen ellilul. Volt másnak ilyen "élménye"?

2015. szept. 11. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát valamit tuti elrontott, én arra tippelek hogy ideget talált el.
2015. szept. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elmennék azonnal orvoshoz.

Nekem tavaly vérvételen nem a vénámba szúrt, hanem középre, izomba, azota is fáj ott az izom a kezemben.

2015. szept. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!