Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Holnap megyek orvoshoz vert...

Holnap megyek orvoshoz vert venni, de egesz nap, junk food'-ot ettem! Ugye nem fog kinevetni?

Figyelt kérdés

Holnap megyek vervetelre es felek hogy megfogja kerdezni mit ettem:( a mai napi kajam: reggeli: egy smile csokis palacsinta !

Tizorai:sajtburger kiskrumplival!

Ebed: kinder maxi king!

Most: parolt rizs tofuval es szosszal!

es anyu hozott egy ilyen dobozos fagyit es abbol ettunk belole a noveremmel! Ha holnap megkerdezi a doktor neni? Nem fog leszidni? 12/L



2015. júl. 29. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy fog, nyugi. De a saját érdekedben ne túl gyakran ismételd ezt az étrendet.
2015. júl. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igyekszem! :) De majd dietara fog kuldeni? 158 cm 42,3 kg 12 lány
2015. júl. 29. 20:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Dehogy fog. Ha megkérdezed, szerintem azt fogja javasolni, hogy változatosan étkezzél, elegendő zöldségfélét, nyers zöldséget, fehérjét fogyasztva, és tarts mértéket az édességben. De ha egyszer-egyszer van egy kilengés, mint a mai, az nem katasztrófa. Ha nem sportolsz, akkor esetleg azt is javasolni fogja. De nem azért, mert valami baj lenne veled, hanem mert az orvosok úgy általában az egészséges életmódot támogatják.
2015. júl. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ertem! Szeptembertol valoszinu hogy gyogyuszasra fogok jarni! Szoval ezzel szerintem nem lesz gond!:)
2015. júl. 29. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szokták megkérdezni, hogy mit ettünk, csak futószalagon leveszik a vért, nálunk mindig rengetegen vannak, nincs idő ilyesmire.
2015. júl. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!