Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kemoterápia után mivel lehet...

Kemoterápia után mivel lehet segíteni a hajnövekedését?

Figyelt kérdés
Jó estét/napot!15 éves lány vagyok,2015 nyarán Hodgkin-limfómát állapítottak meg nálam. Kemoterápiával kezelik (így sajnos a hajam kihullott.)Tudom,ez a legkevesebb,de szerintem természetes,hogy zavar a hajam elvesztése,főleg ennyi idősen,lány létemre.Segítséget szeretnék kérni,hogyha vége lesz a terápiának mivel tudnám segíteni,hogy gyorsabban nőjön a hajam? Előre is köszönöm a segítséget! :)

2015. szept. 11. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Arra hallgass, amit a kezelőorvosod mond. Ne ülj fel mindenféle csodaszernek, mert a tapasztalatok szerint nem tesz jót a felépülésednek. Majd szépen kinő magától és szebb lesz, mint előtte volt.
2015. szept. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a betegségem volt. Ne használj semmit, hagyd hogy hagy nőjön magától. Néha azzal ártasz amivel csak jót szeretnél. Tudom nehéz. Kitartás!
2015. szept. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat:)
2015. szept. 22. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!