Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 12 évesen striák? Ez baj?

12 évesen striák? Ez baj?

Figyelt kérdés

12/L 162cm, 92kg, haskorfogat:120cm, comb:84,

a hasamon, derekamon hátamon, felkaromon, es a fenekemen tele vagyok striákkal,

valami segitség?



2015. szept. 12. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
a magasságodhoz kicsit sok a súlyod. ezért vannak a striák, mert a bőröd így reagál a túlsúlyra. sajnos nem nagyon lehet vele mit csinálni, mert ha most fogysz akkor is ott lesznek. elvileg vannak ilyen krémek meg minden féle csodaszer, de nálam nem segítettek.
2015. szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Striák mindenkin vannak valamilyen mértékben, de a te esetedben a súlyod az oka. A striáktól nem fogsz tudni megszabadulni, de érdemes lenne kivizsgáltatni magad és dietetikus segítségével életmódváltásba kezdened.
2015. szept. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te vagy az a leszbikus akinek a párja a kövéreket szerette, és arra "gyúrtatok", hogy 160kilók legyetek?
2015. szept. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, ő lesz az. Meg aki múltkor nadrágot keresett, csak nem tudta eldönteni hány éves valójában.
2015. szept. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem en vagyok az en most regisztraltam nem reg
2015. szept. 13. 15:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyenudvariasok vagytok srácok... (utolsó kettő válaszoló)
2015. szept. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!